تبلیغات در تلگرام

هر جا مخاطبان‌تان حضور دارند، آنجا باشید. درست است که پس از مسدود شدن تلگرام این پیام‌رسان کمی افت کرد ولی به دلیل قابلیت‌های کم‌نظیرش همچنان افراد زیادی روزانه از تلگرام استفاده می‌کنند و در کانال‌های مختلف تلگرامی عضو هستند. تبلیغات در تلگرام شما را قادر می‌سازد تا از حضور روزانه و پررنگ افراد استفاده کنید و کسب‌وکار خود را به گوش مخاطبان بسیاری برسانید.

تبلیغات در تلگرام
انواع روش‌های تبلیغات در تلگرام

انواع روش‌های تبلیغات در تلگرام

تبلیغات بازدیدی:

در این نوع از تبلیغات تلگرامی شما فقط به ازای تعداد بازدیدهایی که از تبلیغ‌تان می‌شود، هزینه پرداخت می‌کنید. در این صورت حتی چنانچه هزینه محدودی برای تبلیغات در نظر گرفته باشید، می‌توانید نمایش تبلیغ‌تان را فقط به اندازه بازدید مشخصی محدود کنید و از مشاوران جریان بخواهید بعد از رسیدن به تعداد موردنظر تبلیغ از کانال مربوطه حذف گردد.

تبلیغات ساعتی:

برای اجرای این نوع تبلیغ در تلگرام کافی است ساعات خاصی را انتخاب کنید و از مشاوران جریان بخواهید تا تبلیغ شما را تنها در ساعات مشخصی نمایش دهند.

 

آیا تبلیغات تلگرامی مناسب کسب‌وکار من است؟

با توجه به اینکه کاربران زیادی در همه سنین و با سلایق و رفتارهای متفاوت از پیام‌رسان تلگرام استفاده می‌کنند، تبلیغات در تلگرام فرصت خوبی را برای‌ کسب‌وکارتان فراهم می‌آورد. برای دریافت بهترین نتیجه از تبلیغات تلگرامی ابتدا لازم است شناخت خوبی از ویژگی‌ها و نیازهای مخاطبان خود به دست آورید و بدانید چه نوع محتوایی می‌تواند توجه آنان را جلب نماید. سپس براساس این اطلاعات، محتوای تولید شده را در کانال‌های تلگرامی مناسب و در زمان درست منتشر کنید.

آیا تبلیغات تلگرامی مناسب کسب‌وکار من است؟